POLYUREA

POLYUREA

Polyuera İnşaat Zemin Kaplama firması olarak İzosiyanat ve reçine karışım maddelerinin tepkimesi sonucu oluşan üründen meydana gelmiştir. İzosiyanat doğada aromatik veya alifatik olarak bulunabilir. Aynı zamanda mono meri polimer veya izosiyanat tepkimesinin yarı-prepolimer veya prepolimer gibi herhangi bir varyantı olabilir. Prepolimer ya da yarı prepolimer amin uç gruplu polimer reçine veya hidroksil uç gruplu polimer reçineden oluşabilir. Polyurea Kullanma Avantajları; Hızlı sertleşme. Birkaç dakika (hatta birkaç saniye 3-10 saniye) içinde hizmetinizde.

Uçucu organik bileşik (VOC) içermez. Bazı sistemler içme suyu depolarında kullanılabilirdir. Çok yüksek nem oranında bile kürlenir. Isı şokuna karşı mükemmel dayanıklılık. Esnektir. Çatlakları kapatır. Suya dayanıklı, ek yersiz ve esnektir. Polyurea Su Yalıtım Sistemi ; Polyurea Su Yalıtımı; Polyurea’nın su yalıtımında yüksek dayanım gücü nedeniyle dünyada ek yersiz uygulaması sayesinde ve açık alanlarda yüksek dayanımı sayesinde kesin çözüm olarak tercih edilmeye

Polyurea su yalıtımı terasların su yalıtımında, havuzlarda ek yersiz kullanımı, yüksek yapışma gücü sayesinde ve elastik yapısı ile uzun yıllar dayan sağlayan tek su yalıtım kaplama sistemidir. Polyurea hijyeniktir. Bakteri, haşere, yosun barındırmaz. Yüksek elastikiyeti sayesinde kırılmaz. Uv ışınlarına ( güneş ışınları) karşı dayanan tek su yalıtım ürünüdür.