İstanbul İsonem

İstanbul İsonem

İstanbul İsonem konusunda her bir alanda çalışanlarımız ile hizmet vermekteyiz.kuruluşumuz geçmişten günümüzde müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak müşterisini memnun etmeyi başarmıştır. Su yalıtımı günümüzde hemen hemen her sektör ve alanda ihtiyaç haline gelmektedir.sultanbeyli bölgesinde ki memnun müşterilerimiz bizleri yeni müşterilere tavsiye ederek daha çok müşteri kitlesine ulaşmamızı sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti konusunda firmamız müşterisini daima korumakta ve memnun etmek için var gücüyle çalışmaktadır.

Su yalıtımı, teras yalıtımı, asansör yalıtımı, perde yalıtımı, havuz yalıtımı konusunda müşterilerden gelen talepleri en hızlı şekilde alarak çözüm üretmekdeyiz. Bizleri vermiş olduğumuz hizmetlerle ilgili müşterilerimizin araması halinde müşteri temsilcilerimiz 7:24 destek sağlayarak müşterisini her konuda bilgilendirmek tedir.

 İstanbul’un çeşitli bölgelerindeki müşterilerimizİstanbul İsonem konusunda zaman, zaman farklı istek ve talepte bulunmaktalar. Bunlar özellikle teras yalıtımında, nem ve rutubet konusunda, ısı yalıtımı konusunda, Bodrum ve teras İzalasyonu konusunda zaman zaman talepler gelmektedir. Bizler müşterimize hak ettiği kalitede garantisi sunarak piyasada sektördeki güveni kazanmış bulunmaktayız.
 İstanbul bölgesinde yapmış olduğumuz farklılıklardan birisi de fiyat konuşulur. Bizler müşterimize sağlamış olduğumuz en uygun fiyat garantisi ile sektörde ses getirmeyi başardık.

Su yalıtımı nedir?
 Yapıların uzun ömürlü olabilmesi sağlıklı konforlu ve güvenli bir ortam sağlayabilmesi için suyun veya  nemin Yapının bir kısmına veya kapsadığı hacimlere zarar vermesini önlemek amacıyla yapılan yalıtımı su yalıtımı denir 
Su yalıtımının avantajları  nelerdir?

  • Su yalıtımı  yapıyı korur.
  • Su yalıtımı Konfor sağlar
  • Su yalıtımı ekonomiye katkıda bulunur.

 Su yalıtım malzemeleri
 1- Su yalıtım örtüleri
 2- Yapısal Su yalıtım malzemeleri 
 3- Sürme esaslı malzemeler
 Su yalıtımı uygulama alanları
 Teras ve Çatılarda
 Temel ve döşemelerde 
 Duvar  ve cephelerde 
 Özel uygulamalarda