Asansör Çukur Yalıtımı

Asansör Çukur Yalıtımı

Asansör Çukur Yalıtımı uzman ekibimiz tarafından özenle yapılan projelerin başında gelmektedir. Günümüzde bu çukurların yalıtım konusu alanında uzman olmayan yada deneyimsiz ve tecrübesiz kişiler tarafından yapılmaktadır. Bizler bu konuda gerekli titizlik ve hassasiyet için elimiden gelen tüm çabayı sarfetmekteyiz. Bu çukurların yalıtımı düzgün bir şekilde yapılmaması halidne sonra zamanlarda ciddi sıkıntılar çıkarmaktadır. Bizler tüm ekibimiz ile bu konuda derinlemesine bir fizibilite yaparak tüm koşullar göz önüne alınmaktadır. Devamında ise en uygun malzemeler kullanılmaktadır.

Geçmişten günümüze uzanan süreçte bir çok farklı yalıtım tekniğini kullandık. Çalışmalarımızın tamamında en uygun ürün seçilerek uygulamalar yapılmıştır. Ancak bundan dahada önemlisi kullandığımız tüm ürünler en iyilite ve özelliklerdedir. Bugüne kadar firmamız hiçbir şikayet almamıştır. Türkiyenin hemen 81 ilinde hizmet veren firmamız sayısız referansa sahiptir. İş yaptığımız çoğu firma daha önceki raferanslarımızdan gelmektedir. Yapılana çalışmalar şunu gözlemledik, yaptığımız çalışmaların çoğu su tam konruma sağlamakla berebar bir çok etken ve hava şartlarına göre yüksek koruma sağlamıştır. 

Asansör Çukur Yalıtımının Özellikleri:

Kullanılan alanda yüksek koruma sağlaması gerekmektedir.

- Bu izolasyonun yapılaması halinde ileriye yönelik birbirini tetikleyen ve farklı konularda çıkan bir çok sorunla karşılaşabilir siniz.

- Günümüzde deneyimsiz olan bir çok firma bu konuda hizmet vermeye çalışsada bu gibi durumlara düşmemek adına alanında uzman ve deneyimli kişilerden hizimet alınamalıdır.

- Hizmet sornası karşılaşılan durumlarla ilgil tekrar destek alıp alamadığınıza dikkat etmelisiniz.